Wystawy / Shows

 

Plan sędziowania / Plan of judging         

Wykaz wystawców / List of exhibitors




(pliki PDF / PDF files)

1. Przyjmowanie psów zgłoszonych na wystawę oraz wydawanie katalogów od godz. 8.00 Rozpoczęcie sędziowania o godz. 10.00
2. Przy wejściu na teren wystawy należy przedstawić aktualne świadectwo szczepienia psa przeciwko wściekliźnie.
3. Na terenie wystawy oraz terenach przyległych obowiązuje ZAKAZ SPRZEDAŻY SZCZENIĄT.

1. Dogs registry from 8.00 a.m. Judging in the rings from 10.00 a.m.
2. Each dog must have a valid anti-rabies vaccination certificate.
3. Please be informed that due to the FCI regulations selling puppies is not permitted in the Show area.
 

Wystawa - Show

  Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich
Zgodnie z decyzją ZG ZKwP w wystawie mogą brać udział psy/suki należące do następujących grup i sekcji: Grupa III sekcje 1 i 2, Grupa V sekcje 2, 7, Grupa VI bez dalmatyńczyka, całe grupy IV, VII VIII i X.

Hunting-dogs National Show

SPONSOR WYSTAWY


Miasto - City, Date - Date

Twardy Dół, 20.05.2018

Miejsce - Place

  Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy „TWARDY DÓŁ” - 83-224 Borzechowo

Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries

11.05.2018

Opłaty - Entry Fees

OPŁATA ZA ZGŁOSZENIE NA TĘ WYSTAWĘ JEST WYMAGANA.
Przyjęcie zgłoszenia nastąpi po zarejestrowaniu opłaty w systemie. W przypadku nie opłacenia zgłoszenia, zostanie ono anulowane.

Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.

Wystawcy krajowi - opłaty wnoszone do 11.05.2018 r. 
(dotyczy wyłącznie członków ZKwP i psów zarejestrowanych w ZKwP)
- za pierwszego psa (z katalogiem)  100 zł    (rasy polskie 50 zł)
- za każdego następnego (bez katalogu)  70 zł
- za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów (bez katalogu)  50 zł    (rasy polskie 25 zł)
- konkurs Młody Prezenter (bez katalogu)  20 zł
- konkurencja "Najlepsza Para Hodowlana"  15 zł
- konkurencja "Najlepsza Grupa Hodowlana"  15 zł


ENTRY FEE FOR THIS SHOW IS REQUIRED.
Acceptance of the entry will take place after received payment. If the fee is not paid, entry will be canceled.

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

Foreign exhibitors
- up to 11.05.2018
- for the first dog (with Catalogue)  25
Euro    (Polish breeds 12,50 EURO)
- for every additional dog (without Catalogue)  20
Euro    (Polish breeds 10 EURO)
- minor puppy, puppy and veteran class  20
Euro    (Polish breeds 10 EURO)
- Junior Handling  5 Euro
- The Best Breeding Pair contest  5 Euro
- The Best Breeding Group contest  5 Euro

Payment only in Euro.

Konto bankowe - Bank account

Wystawcy krajowi:
 71 1050 1764 1000 0091 3316 5309
 
 
Foreign exhibitors:
 
IBAN:   PL 96 1050 1764 1000 0090 8000 9344
 
BIC (SWIFT):  INGBPLPW
 
Bank address: 
ING Bank Śląski S.A., Sokolska 34, 40-086 Katowice

Reklamy w katalogu

Cennik reklam:
1 strona czarno-biała - 100 zł, 1/2 strony czarno-białej - 50 zł
 
Reklamy w katalogu zostaną zamieszczone wyłącznie pod warunkiem dołączenia kserokopii dowodu wpłaty.

Formaty reklam: cała strona (A-5) - 115 x 178 mm, pół strony (A-6) - 115 x 87 mm.
Format pliku: CDR (Corel Draw - czcionki zamienione na krzywe), TIFF (min. 300 dpi), JPEG lub PDF.

Pliki można wysłać e-mail'em: sopot@wystawy.net do dnia 4.05.2018 r.

Adres organizatora - Organizer's address

Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Sopocie
81-805 Sopot, Al. Niepodległości 825 (skrytka poczt.
/PO Box 115)
tel./phone (0048) (58) 551-33-69
Biuro czynne: pn - czw 16 - 20, pt 12 - 15 /
Office hours: Monday - Thursday 4.00 p.m. - 8.00 p.m., Friday 12.00 a.m. - 3.00 p.m.

Planowana obsada sędziowska - Judges

  Grupa 3 - (sekcje 1 i 2)
    Aleksandra Jaworska (PL)


Grupa 4
    Barbara Larska (PL)


Grupa 5
- (sekcje 2, 7, 8)
    Barbara Larska (PL)


Grupa 6
    Anna Jedlińska (PL)

        Gończy polski
        Ogar polski
    Nenad Davidovic (SRB)
        Bloodhound
       
Rhodesian Ridgeback
        pozostale rasy (z wyjątkiem rasy Dalmatyńczyk)
    Natasa Davidovic (SRB)
        Beagle
        bassety (wszystkie rasy)

Grupa 7
    Violetta Rachwalska (PL)


Grupa 8
    Natasa Davidovic (SRB)

         spaniele i pozostałe rasy
    Nenad Davidovic (SRB)
         retrievery

Grupa 10
    Natasa Davidovic (SRB)

Rasy nieuznane (myśliwskie)
    Nenad Davidovic (SRB)


Konkurencje finałowe:

Najlepsze Młodsze Szczenię - Natasa Davidovic
Najlepsze Szczenię - Barbara Larska
Najlepszy Junior - Nenad Davidovic
Najlepszy Weteran - Natasa Davidovic
Najlepsza Para Hodowlana - Barbara Larska
Najlepsza Grupa Hodowlana - Nenad Davidovic
Najlepszy Pies Użytkowy - Natasa Davidovic
Najlepszy Pies Rasy Polskiej - Barbara Larska
Najlepszy Pies O/Sopot - Barbara Larska
Zwycięzca Grupy 3 - Aleksandra Jaworska
Zwycięzca Grupy 4 - Natasa Davidovic
Zwycięzca Grupy 5 - Nenad Davidovic
Zwycięzca Grupy 6 - Barbara Larska
Zwycięzca Grupy 7 - Violetta Rachwalska
Zwycięzca Grupy 8 - Natasa Davidovic
Zwycięzca Grupy 10 - Barbara Larska
Best In Show - Nenad Davidovic
 

Obsada sędziowska może ulec zmianie.



Klasy - Classes:

  Młodszych Szczeniąt / Minor Puppy Class  - 4 - 6 miesięcy / 4-6 months
Szczeniąt / Puppy Class - 6 - 9 miesięcy / 6-9 months
Młodzieży / Junior Class - 9 - 18 miesięcy / 9-18 months
Pośrednia / Intermediate Class - 15 - 24 miesięcy / 15-24 months
Otwarta / Open Class - od 15 miesięcy / from 15 months
Użytkowa / Working Class - od 15 miesięcy, z wymaganym certyfikatem użytkowości. / From 15 months, FCI working certificate must be enclosed
Championów
/ Champion Class  - z zatwierdzonym tytułem Championa. / Documentation for national or international championship must be enclosed.
Weteranów / Veteran Class - powyżej 8 lat / from 8 years.
 

  Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)
Anna Jedlińska (PL)

Regulamin konkursu Młody Prezenter
 

Obsada sędziowska może ulec zmianie.