Wystawy / Shows
 
Zgłoszenia - Entry
 

 
Wystawa - Show
  XXIX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - 29. International Dog Show (CACIB)
 

Miasto - City, Date - Date

Sopot, 10.08.2019  (sobota / Saturday)

Miejsce - Place

  Hipodrom Sopot - ul. Polna 1, 81-745 Sopot - http://www.hipodrom.sopot.pl

Wjazd na teren Hipodromu przez nową bramę od strony ulicy Łokietka.

Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries

19.07.2019

Opłaty - Entry Fees

OPŁATA ZA ZGŁOSZENIE NA TĘ WYSTAWĘ JEST WYMAGANA.
Przyjęcie zgłoszenia nastąpi po zarejestrowaniu opłaty w systemie. W przypadku nie opłacenia zgłoszenia, zostanie ono anulowane.

Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.

KATALOG
Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF, który będzie dostępny w systemie wystawy.NET w dniu wystawy, na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.
Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w przedsprzedaży w systemie wystawy.NET w czasie zgłaszania psów na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy. Cena katalogu w wersji drukowanej wynosi 15 zł.


Wystawcy krajowi - opłaty wnoszone do 19.07.2019 r. 
(dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)
- za pierwszego psa  130 zł (w cenie parking)
- za każdego następnego  100 zł
- za psa w klasie młodszych szczeniąt i szczeniąt  50 zł
- za psa w klasie weteranów  50 zł
- za psa z tytułem Int.Champ.  60 zł
- konkurencja "Najlepsza Para Hodowlana"  30 zł/dzień
- konkurencja "Najlepsza Grupa Hodowlana"  30 zł/dzień
- opłata za udział w konkursie Młody Prezenter 30 zł/dzień (bez katalogu)

Rasy polskie
- za pierwszego psa  65 zł (w cenie parking)
- za każdego następnego  50 zł
- za psa w klasie młodszych szczeniąt i szczeniąt  25 zł
- za psa w klasie weteranów  25 zł
- za psa z tytułem Int.Champ.  30 zł


ENTRY FEE FOR THIS SHOW IS REQUIRED.
Acceptance of the entry will take place after received payment. If the fee is not paid, entry will be canceled.

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

CATALOG
Catalog in the form of PDF file will be available for each exhibitor in the system on each of the exhibition day, two hours before the start of judging in the rings.
Catalogs in the printed version can be purchased in advance in the wystawy.NET system while doing dogs entry.
They will be available to be picked up on the day of the exhibition. The printed catalog price is 5 EUR.


Foreign exhibitors - up to 19.07.2019
- for the first dog  50 EUR
- for every additional dog   45 EUR
- each dog entered into Minor Puppy, Puppy and Veteran class  25 EUR
- Interchampions  25 EUR
- The Best Breeding Pair contest  20 EUR/day
- The Best Breeding Group contest  20 EUR/day
- Junior Handling 20 EUR/day

Polish breeds
- for the first dog  25 EUR
- for every additional dog  22,50 EUR
- each dog entered into Minor Puppy, Puppy and Veteran class  12,50 EUR
- Interchampions  12,50 EUR
 

Konto bankowe - Bank account

Wystawcy krajowi:
71 1050 1764 1000 0091 3316 5309

Foreign exhibitors:
IBAN:   PL 96 1050 1764 1000 0090 8000 9344
BIC (SWIFT):  INGBPLPW
Bank address: 
ING Bank Śląski S.A., Sokolska 34, 40-086 Katowice

Reklamy w katalogu, stoiska handlowe

Reklamy w katalogu:
czarno-białe: 1 strona - 150 zł; 1/2 str. - 80 zł
(dla członków O/Sopot zniżka 30%)
kolorowe: 1 str. - 500 zł; 1/2 str. - 250 zł

Reklamy w katalogu zostaną zamieszczone wyłącznie pod warunkiem dołączenia kserokopii dowodu wpłaty.

Formaty reklam: cała strona (A-5) - 115 x 178 mm, pół strony (A-6) - 115 x 87 mm.
Gotowe reklamy - format pliku: CDR (Corel Draw - czcionki zamienione na krzywe), TIFF (min. 300 dpi), JPEG lub PDF.
Materiały do reklam: tekst + zdjęcia (TIF lub JPEG, min. 300 dpi).

Pliki można wysłać e-mail'em: sopot@wystawy.net lub na adres oddziału (CD-ROM) do dnia 19.07.2019 r.

Cena za stoisko handlowe wynosi: 110 zł za mb. stoiska za 1 dzień płatne wyłącznie przelewem na konto oddziału przed wystawą.
Na wystawę będą przyjęte wyłącznie stoiska opłacone i zgłoszone pisemnie przed wystawa do dnia 27.07.2019. Prosimy podać dane do FA w zgłoszeniu stoiska.

Opłaty prosimy wnosić na konto oddziału: 71 1050 1764 1000 0091 3316 5309

Adres organizatora - Organizer's address

Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Sopocie
81-805 Sopot, Al. Niepodległości 825 (skrytka poczt.
/PO Box 115)
Biuro czynne: pn - czw 16 - 20, pt 12 - 15 /
Office hours: Monday - Thursday 4.00 p.m. - 8.00 p.m., Friday 12.00 a.m. - 3.00 p.m.

Sędziowanie grup / Division of groups

  10.08.2019  (sobota/Saturday) - wszystkie grupy FCI / all group FCI
 

FCI 1 Maria-Luise Doppelreiter (AT)
    
Biały owczarek szwajcarski / White Swiss Shepherd Dog
     Bouvier des Flandres / Vlaamse Koehond
     Owczarek szetlandzki / Shetland Sheepdog
     Polski owczarek podhalański / Tatra Shepherd Dog
     Welsh Corgi Cardigan
     Welsh Corgi Pembroke

Maria Ceccarelli (IT)
    
Australian Cattle Dog
     Bearded Collie
     Bergamasco
     Border Collie
     Owczarek australijski - Kelpie / Australian Kelpie
     Owczarek australijski (typ amerykański) / Australian Shepherd
     Owczarek staronagielski - Bobtail

Stanisław Abłamowicz
(PL)
     Owczarek niemiecki długowłosy / German Shepherd Dog Long-haired
     Owczarek niemiecki krótkowłosy / German Shepherd Dog Short-haired

Anna Kochan (PL)
     pozostałe rasy / other breeds
 

FCI 2 Piotr Król (PL)
     Sznaucer miniaturowy / Miniature Schnauzer
     Sznaucer olbrzym / Giant Schnauzer
     Sznaucer średni / Schnauzer

Antonio Mracevic (MNE)
     Bokser / German Boxer
     Cane Corso Italiano
     Landseer

Elisabeth Wogan (IE)
     Appenzeller / Appenzell Cattle Dog
     Buldog angielski / Bulldog
     Dansk-Svensk Gardshund
     Dog kanaryjski / Presa Canario
     Dog z Majorki / Majorca Mastiff
     Entlebucher / Entlebuch Cattle Dog
     Hovawart
     Leonberger
     Mastif pirenejski / Pyrenean Mastiff
     Mastif tybetański /Do-Khyi / Tibetan Mastiff
     Pirenejski pies górski / Pyrenean Mountain Dog
     Tornjak

Vladimir Piskay (SK)
     Doberman / Dobermann
     Dog niemiecki / Great Dane
     Dogue de Bordeaux
     Rottweiler
     pozostałe rasy / other breeds

Viera Staviarska (SK)
     Bernardyn / Saint Bernard Dog
     Bullmastiff
     Czarny terier rosyjski / Russian Black Terrier
     Dog argentyński / Dogo Argentino
     Mastif hiszpański / Spanish Mastiff
     Mastif neapolitański / Mastino Napoletano
     Owczarek kaukaski / Caucasian Shepherd Dog
     Owczarek środkowoazjatycki / Central Asia Shepherd Dog
     Shar Pei
     Tosa

Marie Butler (IE)
     Berneński pies pasterski / Bernese Mountain Dog
     Duży szwajcarski pies pasterski / Great Swiss Mountain Dog
     Nowofundland / Newfoundland
     Pinczer małpi / Affenpinscher
     Pinczer miniaturowy / Miniature Pinscher
     Pinczer średni / German Pinscher
 

FCI 3 Jarosław Grunt (PL)
     American Staffordshire Terrier
     Bulterier / Bull Terrier
     Bulterier miniaturowy / Miniature Bull Terrier
     Staffordshire Bull Terrier

Małgorzata Jurek-Erenska (PL)

     Dandie Dinmont Terrier
    
Jack Russell Terrier
     Parson Russell Terrier
     Sealyham Terrier
     Skye Terrier
     Terier szkocki / Scottish Terrier
     West Highland White Terrier

Falk-Rudiger Siewert (DE)
     pozostałe rasy / other breeds
 

FCI 4
 
Marlena Jakubowska (PL)

FCI 5 Elżbieta Chwalibóg (PL)
     Akita
     Akita amerykańska / American Akita
     Samoyed

Gabriela Veiga (PT)
     Basenji
     Nagi pies peruwiański
     Pies Faraona / Pharaoh Hound
     Podenco z Ibizy / Podenco Ibicenco
     Shiba
     Szpic miniaturowy – Pomeranian
     Thai Ridgeback Dog

Leos Jancik (CZ)

     pozostałe rasy / other breeds
 

FCI 6 Manola Poggesi (IT)
     Dalmatyńczyk / Dalmatian
     Gończy polski
     Rhodesian Ridgeback

Sigrid Jarmer (AT)
     pozostałe rasy / other breeds
 

FCI 7 Violetta Rachwalska (PL)
 

FCI 8 Attila Czegledi (HU)
     Chesapeake Bay Retriever
     Curly Coated Retriever
     Flat Coated Retiever
     Golden Retriever
     Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Tomasz Mroczek (PL)
     Labrador Retriever

Viera Vitkova (SK)
     pozostałe rasy / other breeds
 

FCI 9
 
Natalia Sedykh (RU)
     Bichon Frise / Bichon a poil frisé
     Bolończyk / Bolognese
     Brabantczyk / Petit Brabançon / Small Brabant Griffon
     Cavalier King Charles Spaniel
     Chin japoński / Chin / Japanese Chin
     Coton de Tulear
     Gryfonik belgijski / Belgian Griffon
     Gryfonik brukselski / Brussels Griffon
     King Charles Spaniel

Nikolay Sedykh (RU)
     Chiński grzywacz / Chinese Crested Dog
     Lhasa Apso
     Lwi piesek
     Maltańczyk / Maltese
     Mops / Pug
     Pekińczyk / Pekingese

Nadezda Klirova (CZ)
     Boston Terrier
     Hawańczyk / Havanese
     pudle / Poodle
     Shih Tzu
     Spaniel tybetański / Tibetan Spaniel
     Terier tybetański / Tibetan Terrier
     pozostałe rasy / other breeds

Zdenka Jilkova (CZ)
     Chihuahua  / Chihuahua
     Rosyjski toy / Russian Toy

Rafał First (PL)
     Buldog francuski / French Bulldog
     Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, Phalene / Continental Toy Spaniel - Papillon, Phalene
 

FCI 10
 
Tomasz Kuszyk (PL)
      Charcik włoski (Italian Greyhound)
      Chart afgański (Afghan Hound)
      Chart polski

Viachaslav Viarbitski (BY)
     pozostałe rasy / other breeds
 
 

  Piotr Król (PL)
Rasy nieuznane przez FCI - Breeds not recognized by FCI
 

  Młody Prezenter (Junior Handling) - Tomasz Kuszyk (PL)

Regulamin konkursu Młody Prezenter



Konkurencje finałowe / Final Competition:
  
      Młody Prezenter - Zwycięzca Dnia - Tomasz Kuszyk (PL)
      Najpiękniejsze Młodsze Szczenię / Best Minor Puppy - Marlena Jakubowska (PL)
  
    Najpiękniejsze Szczenię / Best Puppy - Rafał First (PL)
      Najpiękniejszy Junior / Best Junior - Leos Jancik (CZ)
  
    Najpiękniejszy Weteran / Best Veteran - Manola Poggesi (IT)
      Najpiękniejszy Pies Rasy Polskiej / Best Polish Breed - Piotr Król (PL)
      Najlepsza Para / Best Couple - Zdenka Jilkova (CZ)
      Najlepsza Grupa Hodowlana / Best Breeding Group - Viera Staviarska (SK)
  
    Zwycięzca Grupy / Best of Group  1 - Marie Butler (IE)
      Zwycięzca Grupy / Best of Group  2 - Falk-Rudiger Siewert (DE)
      Zwycięzca Grupy / Best of Group  3 - Maria Ceccarelli (IT)
      Zwycięzca Grupy / Best of Group  4 - Nikolay Sedykh (RU)
      Zwycięzca Grupy / Best of Group  5 - Elisabeth Wogan (IE)
      Zwycięzca Grupy / Best of Group  6 - Natalia Sedykh (RU)
      Zwycięzca Grupy / Best of Group  7 - Sigrid Jarmer (AT)
      Zwycięzca Grupy / Best of Group  8 - Attila Czegledi (HU)
      Zwycięzca Grupy / Best of Group  9 - Viera Vitkova (SK)
      Zwycięzca Grupy / Best of Group 10 - Gabriela Veiga (PT)

  
      Best in Show -
Vladimir Piskay (SK)
 

Obsada sędziowska może ulec zmianie.