WALNE ZGROMADZENIE
Zarząd Oddziału informuje, że w dniu 26 lutego 2017 r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sopocie przy ul. Książąt Pomorskich 16/18, sala nr 22 (http://zs1sopot.pl/zs1new/), odbędzie się SPRAWOZDAWCZE WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW ODDZIAŁU SOPOCKIEGO ZKwP, na którym przeprowadzony zostanie m.in. i wybór delegatów na Zjazd Delegatów ZKwP.

więcej >


KOMUNIKAT

DOTYCZĄCY POMIARÓW PSÓW STARTUJĄCYCH W ZAWODACH AGILITY BALTIC OPEN AGILITY 2016 ROZGRYWANYCH PODCZAS MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWY PSÓW RASOWYCH W SOPOCIE W DNIACH 20-21.08.2016

Informuję, że w związku z wadą techniczną miarki używanej do mierzenia psów podczas zawodów agility rozgrywanych w czasie Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Sopocie w dniach 20-21-08.2016 wyniki pomiarów mogły zostać zawyżone o około 2 cm.
W związku z powyższym zalecamy ponowne zmierzenie psów, które zostały zmierzone podczas tych zawodów przez sędziów: Seppo Sevikko i Tamas Traj. Nowe wyniki pomiarów należy wpisać do książeczki wyszkoleń psów, unieważniając jednocześnie wcześniejszy pomiar.
W imieniu Zarządu ZKwP Sopot przepraszamy za powyższe zdarzenie losowe.

Przewodniczący Oddziałowej Komisji Szkolenia Psów ZKwP Oddział Sopot
Michał Szalc



NABÓR CHĘTNYCH DO PRACY NA DWÓCH MIĘDZYNARODOWYCH WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W SOPOCIE

Poszukujemy młodych osób, zainteresowanych pracą
w ciągu dwóch dni wystawy (5-6.08.2017) do pracy na ringach w charakterze gospodarza ringu i sekretarza ringu. Najchętniej widziani uczniowie szkół średnich i studenci.
Chętnych prosimy o zgłaszanie się w Oddziale Związku Kynologicznego w Polsce Sopot, Al. Niepodległości 825 lub przesyłać zgłoszenie na adres
sopot@zkwp.pl
 
Pierwsze spotkanie uczestników kursu na sekretarzy i gospodarzy ringów
odbędzie się 24 lutego 2017 roku, tj. piątek o godzinie 15:00 w Zespole Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sopocie, ul. Książąt Pomorskich 16-18 w sali nr 31 na pierwszym piętrze.
Wszystkich chętnych do uczestniczenia w kursie i poszerzenia swojej wiedzy w tym zakresie, a następnie pracy na wystawach serdecznie zapraszamy. Prosimy zgłaszać się mailowo do sopockiego oddziału ZKwP:
sopot@zkwp.pl


Zarząd Oddziału przypomina wszystkim członkom o uregulowaniu składki członkowskiej za rok 2017. Składka wynosi 70 zł.
Opłacenie składki członkowskiej za rok bieżący jest warunkiem koniecznym do korzystania ze wszystkich świadczeń Związku: wystawy, hodowla, szkolenie.
Wpłaty można dokonać bezpośrednio w biurze Oddziału lub na konto Oddziału: 71 1050 1764 1000 0091 3316 5309 z dopiskiem: składka 2017.

Zapraszamy na kursy
- posłuszeństwo, do wyboru: posłuszeństwo na co dzień, PT, BH, Obedience,
- NOWOŚĆ: szkolenie psów w kierunku wystaw.
- NOWOŚĆ: zajęcia węchowe, przygotowanie do egzaminu z PTT
Zajęcia poprowadzą osoby, których psy mogą się pochwalić osiągnięciami w sporcie, jak również sukcesami na wystawach: Zw. Świata, Europy, Klubu, multi: Ch, BOB, BOG
Zapraszamy w każdą niedzielę w godz. 13.00-15.00 na nasz plac przy ul.Spacerowej
Psie Przedszkole w każdą niedzielę godz. 14.00 !!
Więcej informacji >
Mapka dojazdowa >

Informujemy, że od 1 stycznia 2015 roku nastąpiły zmiany w Regulaminie Hodowli Psów Rasowych oraz w Regulaminie Wystaw Psów Rasowych - dostępne w zakładce REGULAMINY.

KOMUNIKAT ZG ZKwP
w sprawie
zakazu cięcia uszu i ogonów u psów -
WIĘCEJ >

PRZEWÓZ PSÓW DO INNYCH KRAJÓW - WIĘCEJ >

PSIE PRZEDSZKOLE - więcej >

SZKOLENIE
-
więcej >


AGILITY
- więcej >

 





Dog Shows in Sopot